Tel +372 6 141 276
info@lcosmetics.ee

Vivienne Sabo Designeur Kulmutušš 01

7,49 €
Laost otsas
SKU
MI-00023239
Designeur Kulmutušš 01 6tk(VS)
DESIGNEUR — VIVIENNE SABÓ kulmuvärv värskendatud paletiga, mis aitab sul luua täiusliku ja hoolitsetud kulmukuju iga olukorra jaoks. See rõhutab loomulikku tooni või pehmendab tumedat värvi, lisades volüümi, sära ja korrektset vormi. Kreemjas tekstuur mikroosakestega katab õrnalt iga karvakese, muutes kulmud visuaalselt tihedamaks ja siledamaks. Hooldavad koostisosad niisutavad nii kulmukarvu kui ka nahka nende ümbruses, kaitstes väliste tegurite eest. Saadaval kahes toonis: helepruun (01) ja hallikaspruun (02). Väike klassikaline hari tagab mugava pealekandmise igasuguse laiusega kulmudele. Kuldne läikiv pakend tooniga sobiva detailiga muudab toote eriti stiilseks. DESIGNEUR VIVIENNE SABÓ-lt — täiuslike kulmude saladus igaks päevaks.
Lisainfo
Bränd Vivienne Sabo
Koostisosad Aqua, Paraffin, Polybutene, Mica, Cera Alba, Triacontanyl Pvp, Acacia Senegal Gum, Glyceryl Stearate Se, Propylene Glycol, Stearic Acid, Copernicia Cerifera Cera, Phenoxyethanol, Synthetic Fluorphlogopite, Triethanolamine, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglycerin, Tin Oxide, Ci 77499, Ci 77891, Ci 77491, Ci 77492.
Kasutamine Et kulmud näeksid tihedamad välja, värvi mitte ainult karvu, vaid ka nende vahelist nahka, tehes harjaga õrnu tõmbeid karvakasvu suunas. Toon nr 01 on soovitatav blondidele ja heledajuukselistele, toon nr 02 sobib brünettidele ja šatäänidele.
Vivienne Sabó Kinkekomplekt (Lashextase Ripsmetušš + Silmalainer) Eelmine Vivienne Sabó Kinkekomplekt (Lashextase Ripsmetušš + Silmalainer)